НІ пластику

Ви – мій улюблений супермаркет, завжди були і маю надію завжди будете. Нещодавно бачила ролик про те, що ви стали екологічнішими і дуже зраділа. Але… Сьогодні попросила покласти мені рибу в мій пластиковий лоток замість пакету, і отримала відповідь продавчині, що вона не може цього зробити. Я сказала що оплачую ту різницю в вазі, яку дає лоток (тобто тару мінусувати не потрібно), але це не допомогло. Я пояснила, що не хотіла би пакету, на що почула відповідь: “Я зважу в пакеті, а ви вже куди хочете кладіть”, Я кажу: “Я хочу щоб екологічніше, щоб пакетів не використовувалось”, жінка відповіла: “А мені що тепер робити?”. Рибу я не купила, і розумію, що супермаркет від цього не збанкрутіє, але ж чому так? Нещодавно купувала сердельки, мені їх упакували в паперовий кульочок, чудово. Приходжу за два тижні, а мені кажуть, що паперові пакети з їхнього відділу забрали/відмінили. Чому? Я пішла в хлібний відділ і взяла паперовий пакетик, аби купити сиру, бо НЕ хочу пластику. Буду вдячна за коментар.

Доброго дня!
Ні пластику і Ви праві!!!
Ми працюємо в напрямку збереження навколишнього середовища намагаючись мінімізувати використання пластику, поліетилену, тощо…Найголовнішою завадою цьому є відсутність на ринку пропозицій альтернативи для заміни всіх видів традиційного пакування.
Радує, що іде тенденція до зміни свідомості наших покупців та завдяки Вашому відгуку ми розглянули пропозицію пакування продуктів у власну тару,тому найближчим часом
ми проконсультуємо наших працівників , а тому здійснювати покупки зі своєю тарою буде можливим при дотримані певних правил з якимми можна буде ознайомитись на відділах.
Стосовно паперових пакетів на відділі гастрономії – їх відсутність, скоріш за все, пов’язана з людським фактором, а саме з недбалістю працівника відділу, що для нас є наприємним
 за що ми приносимо совї вибачення!!!
Ще раз дякуємо за відгук, гарного дня!
Posted Under

One thought on “НІ пластику

  1. Це питання дуже актуальне, я б також або доплачувала за есо пакети або в свій власний пакунок ! Від пластика відмовилися уже всі куль очки зразу викидаються на переробку !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *