Гарний супермаркет, зручний. Але порушуються права покупця!

Охоронець – не пускаючи людину в приміщеня без маски, порушує її право на СВОБОДУ пересування. ст. 33 Конституції України.
Продавець, касир – відмовляючи в обслуговуванні порушує ст633 Цивільного кодексу України (умови договору публічної оферти)
Обмежуючи або відмовляючи в праві на обслуговування працівник порушує Закон України ” Про захист справ споживачів” ст.17, ст.19 пп.2,3
Відмовляючи в обслуговуванні по причині “без маски” ви здійснюєте самоуправство і перевищення службових обовязків ст.256, 364, 365, 367 Кримінального кодексу.

Posted Under

5 (записи у) “Гарний супермаркет, зручний. Але порушуються права покупця!

 1. Не забувайте, що в особи є не тільки права, а й обов’язки, а відповідно до законодавства України та практики ЄСПЛ, майже всі права особи, в тому числі, право на свободу пересування, можуть обмежуватися, якщо це є необхідним для забезпечення здоров’я населення.
  І ще, Ви б почитали нормативні акти, перш ніж посилатися на них.
  Виходячи зі змісту ст. 633 ЦКУ, можна дійти висновку, що продавець повинен мати МОЖЛИВІСТЬ надати послугу, але нормативними актами передбачено право суб’єктів підприємництва не обслуговувати осіб без засобів індивідуального захисту, тобто, порушення ЦК в даному випадку немає.
  Щодо КК: ст. 256 – сприяння учасникам злочинних організацій; ст. 364 – зловживання владою; ст. 365 – перевищення службових повноважень ПРАЦІВНИКОМ ПРАВООХОРОННОГО ОРГАНУ; ст. 367 – службова недбалість.
  Усі вищенаведені статті стосуються службових осіб, тобто представників влади або місцевого самоврядування, отже, не мають жодного відношення до суб’єктів підприємницької діяльності.
  Підвищуйте Вашу правову культуру, перш ніж писати схожі коментарі.
  Дякую за увагу.
  Покупець ТРЦ “Дастор”.

 2. Величезне Спасибі таким охоронцям та касирам! Автору звернення варто би почитати і інші розділи конституції і законів, знання одних не знімає відповідальності за невиконання інших. А кожен покупець без маски має гарантоване право сплатити штраф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *