Цукерки

Добрий вечір.Вчора були в гостях у вашому місті і придбали цукерки асорті сухофрукти з горіхом,термін придатності 13.09.18,а відкривши цукерки побачили календар на коробці за 2017 рік і цукерки вже білуваті.Як це розцінити?Боюсь подумати,що цим цукеркам більше року,при терміні придатності 6 міс.Жду відповіді від керівників?

Posted Under

One thought on “Цукерки

  1. Доброго дня. В першу чергу, вибачте за несвоєчасну відповідь.
    Нам неприємно, що наша неуважність зіпсувала Вам настрій. Запевняємо Вас, що цукерки свіжі, а їхній трішки незвичний вигляд можна пояснити легко – це так може інколи “шуткувати” сам шоколад. Ми працюємо з постачальником вже понад 7 років, і жодного разу проблем не було.Завжди отримуємо свіжий продукт, який цінять і полюбляють більшість наших відвідувачів.
    А от по календарю, це не догледіли комірники. Так як коробка приїзжає за поперднім замовленням в великій кількості на цілий рік, а вони відповідно переміщають для подальшого фасування, тепер розуміємо , що десь недогледіли товарні залишки по даній позиції та всі дружно пропустили цей момент, або можливо для когось все ще 2017 рік.
    Приїжджайте до нас в гості і сміливо робіть такі подарунки з нашого краю,як цукерки “Ужгород”, та “Закарпаття”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *