Правила користування Подарунковим сертифікатом в супермаркеті «Дастор»

1) Придбання сертифікату.

Подарунковий сертифікат можна придбати безпосередньо в супермаркеті «Дастор» за готівку або шляхом безготівкового розрахунку.
Подарунковий сертифікат в 5 номіналах: 50 грн., 100грн., 200 грн., 500 грн., 1000 грн.. Вартість Подарункового сертифікату відповідає його номіналу.

Під час придбання Подарункового сертифікату дисконтна картка супермаркету не діє.

2) Використання сертифікату.

Сертифікат можна обміняти на будь-який товар із асортименту супермаркету.Вартість придбаних товарів повинна відповідати номіналу Подарункового сертифікату.
Якщо вартість придбаного товару (із врахуванням знижки) перевищує номінал Подарункового сертифікату, різниця оплачується пред`явником сертифікату.
Подарунковий сертифікат не передбачає повернення часткової або повної його вартості у грошовому еквіваленті та обміну на сертифікати інших номіналів.
Подарунковий сертифікат не підлягає відновленню у випадку втрати, крадіжки, псування, закінчення терміну дії, а також може бути вилучений у разі його фіктивності.
Обмін та повернення товарів, придбаних з використанням Подарункового сертифікату, здійснюються в загальному порядку, передбаченому чинним законодавством України.
Термін дії Подарункового сертифікату обмежений, а саме з моменту його придбання та до дати зазначеної безпосередньо на зворотній стороні пластикової картки Подарункового сертифікату.

Подарунковий сертифікат після його використання вилучається касиром.

3) Інші умови.

Купуючи Подарунковий сертифікат або використовуючи його, покупець підтверджує своє ознайомлення з даними правилами, погоджується з ними та зобов’язується дотримуватися їх.

Інформування щодо Правил використання Подарункового сертифікату в супермаркеті «Дастор» здійснюється шляхом їх розміщення на офіційному інтернет-сайті www.dastor.com.ua та за номером тел. +380504325142 (всі дзвінки та смс здійснюються згідно тарифів вашого оператора).

Адреса супермаркету «Дастор»: м. Ужгород, вул. Собранецька, 89